Miláno na Veľkú noc

Re: Miláno na Veľkú noc

Poslaťod puccky1 » 01 Máj 2018, 17:49

Supi klobuk dole rozpisal si to paradne

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Miláno na Veľkú noc

Poslaťod Meky » 01 Máj 2018, 18:46

No Supi, že jsi šikovný jsem tušil, ale netušil jsem, že tak moc, brzké uzdravení ... :like:
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Miláno na Veľkú noc

Poslaťod Supi » 01 Máj 2018, 21:19

Pytali ste sa na oblubene ubytko. Po trase take nemam. Ja ubytovanie hladam vacsinou dany den. Niekedy poobede, ked mi je jasne, kde sa asi do vecera dostanem. Taktiez nehrozi, ze sa budem v dazdi trepat niekde, kde musim byt, lebo uz mam booknute ubytko. V horach sa bezne stava, ze niekde prsi a o par km je cely den pekne. Podla toho upravujem trasu.
Ubytovanie hladam cez booking.com.
Okrem augusta v Taliansku nie je problem najst rozumny penzion alebo lacny hotel. Horsie je to s privatmi. Na 1 noc sa talianom nechce ustielat, radsej vam povedia, ze su plni.
Hotely hladam od 25-35 E osoba/noc. Nikdy som nemal problem najst si slusny hotel.

Moja rada - ak ste mala skupina, nebookujte hotely dopredu. Prisposobujte trasu aktualnemu počasiu (treba mat appku s radarmi).
Ak su to len lokalne prehanky, tak to je normalka. V lete v horach vzdy aspon trochu zaprsi :) Ale ak ide front z juhu, alebo zo severu, treba upravit trasu podla toho, kde sa to az dostane.

Odoslané z SM-N950F pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia