Přední brzda

(disky, platničky, čistenie, ...)

Re: Přední brzda

Poslaťod pepe » 13 Apr 2017, 17:52

Asi máme prostě podobný styl jízdy, podobně uvažujeme o motorkách co se týče jejich používání. U tebe je to vzhledem k věku v naprostém pořádku, já bych si s tím měl možná někam zajít, třeba na to něco existuje :D . A to s tou rozetou zrovna nevyšlo (odchylka tachometru), vrátil jsem to zpět.
Teď ještě trochu přemýšlím nad zadní brzdou, ta brzdí totálně na hov-o, na druhou stranu s ní téměř nebrzdím, destičky mám po 30.000 km pořád jako nové, tak mě to úplně nepálí, uvidím...
Mě se ty Corsy absolutně osvědčily, už za studena bez nervozity a slušně přesné a jak už chytí maličko tepla, tak jsou prostě perfektní, přilnavost, přesnost a bez nejmenšího zaváhání a to platí v chladném i horkém počasí, na silnici i na okruhu. Jen na vodě nevím, pokud možno se jí vyhýbám a když už musím, tak jedu opatrně (pomalu). Mám 8.000, nejsou ještě sjetý, vzadu trochu ploška, předek maličko oskákaný, ale chovají se pořád super, tak myslím že 1000, možné 2000 ještě dají...Předchozí taky hodně dobré Metz 7RR potřebovaly na okruhu trochu víc ohřát a po 8000 se začaly chovat trochu děsivě. Ale dost o gumách, s těma jsme tady trochu OT :oops: .
Obrázok užívateľa
pepe
****
****
 
Príspevky: 176
Registrovaný: 18 Jan 2014, 13:18
Bydlisko: Nové Město nad Metují
Motorka: Honda NC 700X

Predchádzajúci

Späť na Brzdy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia