Tank vak

Tank vak

Poslaťod puccky1 » 04 Apr 2013, 18:30

GIVI T483.....14-20L
14-20 litrov
Tank vak pre enduro motocykle..
nastavitelne popruhy
oddeliteľné vaky
káblový vývod pre inštaláciu GPS a mobilné telefóny
vodotesny vak
vodotesne zipsy

Ma to len jednu chybu po namontovani sa neda dostat do odkladacej schranky :shock:
ale to sa da vyriesit upravou popruhou u krku na rychloupinacie cvoky ako sa upina tank vak o samotnu platnu.
Prílohy
04042013(004).jpg
04042013(004).jpg (51.02 KiB) Zobrazené 757 krát
04042013(003).jpg
04042013(003).jpg (53.88 KiB) Zobrazené 757 krát
04042013(001).jpg
04042013(001).jpg (53.03 KiB) Zobrazené 757 krát
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Tank vak

Poslaťod Alesko » 05 Apr 2013, 06:33

Akurt skoda ze sa sem nedaju vkladat obrazky na celu velkost,aby sa to dalo pozret detalnejsie.
Obrázok užívateľa
Alesko
*****
*****
 
Príspevky: 353
Registrovaný: 17 Feb 2013, 19:17
Bydlisko: Liptovsky Mikulas
Motorka: Honda NC 700X

Re: Tank vak

Poslaťod otik » 19 Apr 2013, 15:45

puccky už jsi ten tank-vak odzkoušel? Jak se s tím jezdí, jaká je přístupnost do odkládací schránky, provedl jsi úpravu popruhu u krku na rychloupínací cvoky? Jinak mě informoval prodejce, že se ten tank-vak prodává pod novým označením SV205. Díky
otik
***
***
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 13 Jan 2013, 17:47
Bydlisko: Jeseník
Motorka: Honda NC 750X

Re: Tank vak

Poslaťod puccky1 » 20 Apr 2013, 20:53

odskusal som ho teraz v piatok bol som v cechach na otocku a kedze u nas hlasili stale pekne po celom slovensku necakal som ze hned 20 km za hranicou zacne prsat a prestane az ked pridem zas pred slovensko tak som supol nepremok do odkladacej schranky vsak ho nebudem potrebovat to len keby nahodou :D a niekde pri Buchlovskych horach som konecne pochopil ze to nebude asi len prehanka ale celodenny dazd tak som sie do nepremoku. Samozrejme kedze som si ziadne rychloupinacie cvoky nerobil pekne som musel popruh okolo krku povolit a dat dole a pokial som sa do toho navliekol bol som komplet mokry :D ale nevadi ked som videl ako vyzera motorka po vyse 400 km v dazdi tak som bol v celku rad ze som sa do toho igelitu napchal nechcem si ani predstavit ako by som tie veci vycistil.
Samotny tankvak ako vsetko ma svoje chyby a niekedy mam pocit ze veci co sa vyrabaju nikto ani nevyskusa ci aj spravne funguju.
Tak napriklad priehladny vrh na mapu ma aj vybratie na gps navigaciu ale uplne nevhodne umiestnenu a to v dolnej casti obalu(rozumej blizsie k vodicovi)coz ked tam chce clovek nieco vidiet musi hlavu uplne sklonit dole aby cez prilbu tu navigaciu videl tak som si ju musel posunut dalej od seba smerom k riadidlam a kedze nase cesty su sama jama a hrb tak este aj podlozit aby sa mi nevracala stale ku mne.
Druha vec skusobne som tankvak vyskusal na lahko a len par km a farba na odkladacej chranke vydrzala bez skrabancou ale teraz som ho naplnil riadne tak som rozmyslal ze dam pod tu zakladnu polatnu niaky molytan nieco tenke ako sa dava pod plavajucu podlahu ale nakoniec som nedal vsak sa to nehybe , nehybe ako nehybe zjavne to troska chodilo lebo ked som ho doma zlozil a motorku umyl tak na laku su male odreniny takze nabuduce uz nebudem taky lenivy a nieco tam podlozim :lol:
A co sa tyka tych rychloupinacich cvokov tak tie asi uz robit nebudem uz mi to celkom dobre a ryhlo ide to len prvy krat bol problem ked som nevedel este ako a co kde dat :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Tank vak

Poslaťod Baterka » 15 Jún 2015, 13:01

Puccky pořád používáš ten tank vak? Jak ho hodnotíš po 2 letech? Případně máte někdo odzkoušený ještě jiný tank vak?
Uvažuji teď o možnostech jak dál rozšířit zavazadlový prostor a krom bočních kufrů se jako levnější varianta nabízí tank vak, což by nám s ledvinkou na delší cesty s top case možná i stačilo.
Obrázok užívateľa
Baterka
****
****
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 06 Apr 2015, 15:42
Bydlisko: České Budějovice
Motorka: Honda NC 750X

Tank vak

Poslaťod BrAtKo » 15 Jún 2015, 17:16

A takto vyzerajú textilné bočné tašky z Louis za 40€ (posledné 4 foto) Tiež alternatíva k tankvaku mne osobne mat nieco pred sebou dosť vadí. Nosím velky 50L nepremokavý bag za chrbtom ak idem stanovat. http://bratko.rajce.idnes.cz/Honda_NC750S/
Naposledy upravil BrAtKo dňa 15 Jún 2015, 19:56, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Tank vak

Poslaťod jezdec74 » 15 Jún 2015, 19:47

Já mám tento http://www.motoplasty-am.cz/motoplexi-am/Tankvak-Kappa-TKB754-d1269.htm, ale ještě jsem s ním nejel :(
Koupil jsem jej "co kdyby" :lol:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Tank vak

Poslaťod puccky1 » 15 Jún 2015, 20:40

poloshock píše:Puccky pořád používáš ten tank vak? Jak ho hodnotíš po 2 letech? Případně máte někdo odzkoušený ještě jiný tank vak?
Uvažuji teď o možnostech jak dál rozšířit zavazadlový prostor a krom bočních kufrů se jako levnější varianta nabízí tank vak, což by nám s ledvinkou na delší cesty s top case možná i stačilo.

Ja som ho uz dva roky nepouzil :lol:
Naposledy som ho mal v Chorvatsku ale to bolo este prvy rok to som nemal kufre
Minuly rok som hned na jar kupil kufre a od vtedy som ho nepouzil
Ale stale ho mam ak tento rok pojdem na dovolenku s ladvinkou tak si ho urcite zoberem aby som si mal kde dat aj svoje veci :lol:
Mne v predu nezavadzal ale ja celkovo nie som nejak narocny tak tazko povedat co mne nevadi inym moze velmo vid sedadlo
drviva vacsina nan nadava a mne nevadi a dokonca sa mi ani nesmyka
PS: pod tankvak som si daval penovu podlozku pod plavajucu podlahu aby mi nedralo lak ktory nie je bohvie ako kvalitny
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Tank vak

Poslaťod Baterka » 29 Jún 2015, 10:03

Všem moc děkuji za info nakonec jsem úložný prostor vyřešil trochu jinak. Potřeboval jsem někam připevnit spacáky a stan abychom měli dostatek místa v kufrech pro naše věci a tak jsem prostě nakoupil popruhy a spony a vytvořil si takový nosný systém na místo tank vaku. Podložil jsem to pěnovým páteřákem co mi zbyl z bundy a takhle to dopadlo:
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Řídítka plně vytočím bez problému, akorát si občas omylem při levém rejdu zatroubím. Na GPS vidím taky dobře. :)
Obrázok užívateľa
Baterka
****
****
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 06 Apr 2015, 15:42
Bydlisko: České Budějovice
Motorka: Honda NC 750X

Re: Tank vak

Poslaťod BrAtKo » 29 Jún 2015, 14:47

A neuvazoval si pripevnit ich po boku sedadla spolujazdca ? Je tam na to aj ram, o ktory pekne drzia, kedze mi tak drzia aj latkove bocne kapsy.
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Tank vak

Poslaťod Baterka » 29 Jún 2015, 15:06

K boku jsem původně chtěl přichytit karimatky, ale vadili pak spolujezdci protože byly moc dlouhé. Nakonec jsem je teda přivázal na horní kufr. Celkově by i moc čněli a nechtěl jsem, aby mě při jízdě třeba táhli motorku na jednu stranu. Stan ani spacáky jsem tam dávat nezkoušel - přišlo mi bezpečnější je mít před sebou kde přeci jenom fouká málo a jsou lépe vystředěné.
Obrázok užívateľa
Baterka
****
****
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 06 Apr 2015, 15:42
Bydlisko: České Budějovice
Motorka: Honda NC 750X

Re: Tank vak

Poslaťod puccky1 » 29 Jún 2015, 19:53

Na to trubenie si casom zvyknes :lol:
Ked si to spomenul hned som si spomenul na moju prvu jazdu s tank vakom
Zbadal som odpocivadlo na lavej strane tak som to tam prudko zalomil a cudoval som sa preco na mna auto zatrubilo :lol:
Potom ked som odchadzal tak som sa otacal a zas zacalo auto trubit krutim hlavou hore dole a som tam sam :o
Potom mi doplo ze si to trubim ja sam o tankvak :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Tank vak

Poslaťod Tony33 » 10 Júl 2015, 14:14

Dobry tank ruksak vyraba firma Bagster. Da sa otvarat predny kufor a da sa kupit vo farbach motorky. Cena troska vyssia ale umerna kvalite.
Tony33
****
****
 
Príspevky: 142
Registrovaný: 29 Dec 2014, 22:44
Motorka: Honda NC 700X


Späť na Tašky, brašne, taknvaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť