Shark Evo One (preklapacka)

(prilba, šatky, kukly, ...)

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod eerl » 24 Mar 2016, 18:04

puccky1 píše:Ked sme pri tej slnecnej clone tak tento tyzden som skusal povestnu C 3 kamosovi ju nukal jeho znamy za najakych 350 € ci kolko skoro nova vraj par krat pouzita plus origo intercom ale kedze kamos nosi velkost S a prilba bola asi XL kedze bola na obvod hlavy tusim 60/61 cm tak mne bolo hned jasne ze jemu bude velka
Ja nosim velkost L Prilby mam obe LS2 ale vyklapacka ked ju mam dlhsie tak ma zacne tlacit na usiach
No a ked uz bola taka cena pre kamosa tak som si povedal ze by mohla byt taka aj pre mna a tak si hovorim ze vyskusam ked si ju tak chvalia aka je ticha a tak tak som si ju nasadil na hlavu ci bude aj mne velka a cuduj sa svete bola mi tesna a tak isto aj na usiach bola velmo na tesno tak bolo hned po rozmyslani taku mam aj doma ale co ma najviac zarazilo ze ta slnecna clona nesla uplne dole na samom spodku som videl popod clonu co ma neskutocne rusilo
Mate to tak aj vy ostatni co mate C 3 ky alebo sa to tykalo len tejto jednej mozno vadnej lebo mne to prislo cudne aby ta clona nesla uplne dole



Ja som c3 teraz kupoval na inzerat za 180! Ako nova s pinlockom v ciernej lesklej farbe spolu s nahradnym novym plexi a nahradnym pinlockom.
Mozno mam vysoko oci alebo co, ale plexi mi pride uplne v pohode.
Co ma trochu zaraza, ze sa spini ked ho otvaram... mam pocit, ze sa trie o skrupinu pri zasuvani. Vsetko ide lahko, ale aj tak. Robia sa na nom cmuhy.
Podla mna je ta prilba za 180tak akurat, za 400 by som sie skor do niecoho ineho.

Ticha je, to sa musi uznat.
Mozno len prilba z lidla za 50 nasadila latku velmi vysoko... :D ale sla mi jednoduchsie otvorit, ani plexi mi nepadalo pri otrasoch a jazde... proste plexi za z vrchnej polohy zosunie o jeden/dva zubky dole.

Mozno budem musiet vymenit mechanizmus otvarania plexi... ale asi pockam do stretavky, ci to maju aj ostatni tak. Robilo to aj s novym plexi.

Nie je problem tu c3 pozicat v ramci ba na par KM jazdy.

Inak na ten kauf som mal total stastie... skusal som aj c3pro, bola tuknuta s interkomom od pana z podunajskych ale za 350 mi to prislo vela.
Dalej som nasiel c3 bielu za 200 ale bola dost donicena.
eerl
****
****
 
Príspevky: 130
Registrovaný: 07 Aug 2015, 09:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod puccky1 » 24 Mar 2016, 19:15

Eerl nekupoval si ju od takeho maleho trpazlika pri Topolcanoch?
Podla opisu je to ta co som skusal aj ja a teraz ju predal bez kominakotora
Trpazlik si inak hovori Dando bol som s nim v Rumunsku

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod eerl » 24 Mar 2016, 19:19

haha :D ten svet je aky maly... hej je to od neho :)
Noze daj, preco bola tak lacno... niekto v nej umrel? :D

takze moja c3 je z obliga :D mne ta clona pride, ze ide dostatocne nizko. az pod nos...
eerl
****
****
 
Príspevky: 130
Registrovaný: 07 Aug 2015, 09:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod puccky1 » 24 Mar 2016, 19:38

Ako som pisal uz predtym mne neprisla ze bola na hlave len par krat
Moja Ls 2 tak vyzerala po prvej sezone a to teda mala co to nalietane aj pad absolvovala a nemala ani skrabanec
Keby som ju potom nenosil v kufri ajo nahradnu prilbu pre ladvinku tsk aj dnes vyzera dobre
Nik v nej neumrel vsak si ho videl ma hlavu velku ako hroch proste ho tlacila tak ju predal a nie kazdy riesi peniaze
Mna tlacila na usi presne ako aj moja ja som ju ani nechcel to skor kolega ale jemu zas bola velka
Tak nech ti sluzi

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod Richi » 24 Mar 2016, 20:46

Ja mám v C3 nabehaných takmer 40 000 km a dva roky ju nosím na hlave. Plexi nepada a ani sa nešpiní. Máš tam niečo pokazené. Môžme sa cez víkend stretnúť a porovnať že kde je chyba.
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod georgoo » 28 Mar 2016, 07:50

Tome, este by ma zaujimala jedna vec. Zmesti sa ti prlba do FakeTanku ??? Aku mas velkost ??? Len cisto zo zvedavosit, ja som tam moju Evoline3 nedostal.
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod HonzaR » 28 Mar 2016, 16:54

Jak jsem Evo One spatřil, hned mě bylo jasné, že budu měnit přilbu, byť mám současnou Evoline 3 teprve 2 roky. Na Evoline 3 mi totiž chybí k plné spokojenosti právě Pin-lock (potí se v dešti, jak vrata od chlíva) a deflektor brady - průvan na xicht. Jinak další věci, jako nižší hmotnost a nižší hluk jsou také příjemné souvislosti. Jen škoda, že již nedělají jednobarevné provedení. Ne, že by se mi nabídka barev nelíbila, ale mám tak nějak na helmu oblíbenou stříbrnou (viditelnost, odraz slunce, atd)
Obrázok užívateľa
HonzaR
*****
*****
 
Príspevky: 310
Registrovaný: 23 Mar 2015, 08:54
Bydlisko: Praha
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod jezdec74 » 28 Mar 2016, 17:52

Jednobarevné jsou, ale jen bílá, černá mat a černá lesk. Uvažoval jsem zase o bílé, ale vyhrála jiná.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod jezdec74 » 28 Mar 2016, 20:02

georgoo píše:Tome, este by ma zaujimala jedna vec. Zmesti sa ti prlba do FakeTanku ??? Aku mas velkost ??? Len cisto zo zvedavosit, ja som tam moju Evoline3 nedostal.

Nebuď zvědavý, budeš brzy starý :lol:
.... a k dotazu, mám velikost L a vejde se, řekl bych, že stejně jako LS2 :like: myslím, že se tam vejde i Shark ve velikosti XL, mají totiž stejnou velikost skořepiny :like:
Prílohy
schránka.jpg
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod georgoo » 29 Mar 2016, 07:57

Tome, vdaka za foto. Pytal som sa preto, lebo som mal Shark Evoline 3 XL a ta uz sa nezmestila.
Evoline 3 mala presne medzi velkostami L a XL zmenu skrupiny na vacsiu. Tak som bol zvedavy, ako je na tom novy model.
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod martas1 » 29 Mar 2016, 18:41

Tome, jak jsi spokojen s hlučností ? Taky o ní uvažuji . :)
Obrázok užívateľa
martas1
****
****
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 04 Jan 2015, 15:55
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod jezdec74 » 29 Mar 2016, 19:17

Na nějaké hodnocení je brzy, zatím jsem s ní najel cca 200km.
Co se týče vzhledu, zpracování, hluku a praktičnosti .... pro mě 1* :like:
Snad jediný problém jsou ovladače ventilace a sluneční clony na horní části přilby :( To nějak výrobci nevyšlo.
Při určitém sklonu hlavy při jízdě se tyto plastové ovladače rozvibrují a "cvrlikání" se přenáší do skořepiny.
Dnes jsem přilbu odeslal na reklamaci, toto by se při této ceně stát nemělo.
Těchto přileb bylo už strašně moc prodáno a zastoupení Sharku v ČR o tomto problému ví a řeší to výměnou (opravou), není to nic složitého.
Prodejce mě ujistil, že vyřízení reklamace nebude trvat dlouho, mluvil o 2 týdnech, tak se uvidí ;)
Trošku se o tom píše tady: http://www.motorkari.cz/tema/?t=184561

Se Svoboďákem jsem si psal SZ, tak toho vím o tomto problému víc.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod martas1 » 30 Mar 2016, 04:36

Díky za podrobné info . A montáž intercomu v pohodě ?
Obrázok užívateľa
martas1
****
****
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 04 Jan 2015, 15:55
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod jezdec74 » 30 Mar 2016, 13:01

To nevím, z první várky mi nezbylo :( , dnes mi přišla druhá várka, to mi asi taky nezbude :( , ale doufám, že poslední várka dojde do konce týdne, tak tam už bude i můj :like:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Shark Evo One (preklapacka)

Poslaťod martas1 » 30 Mar 2016, 13:45

jezdec74 píše:To nevím, z první várky mi nezbylo :( , dnes mi přišla druhá várka, to mi asi taky nezbude :( , ale doufám, že poslední várka dojde do konce týdne, tak tam už bude i můj :like:



Tak snad už na tebe zbyde ! :D
Jinak jsem tu helmu dneska omrknul ,tak jdu objednat .... :like:
Obrázok užívateľa
martas1
****
****
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 04 Jan 2015, 15:55
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hlava

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia