Koncovka hadice kompresoru

Koncovka hadice kompresoru

Poslaťod HonzaR » 16 Júl 2016, 09:59

Mám tyto dvě koncovky na ventilky viz foto. S ani jednou se nepracuje dobře. Kdysi jsem měl koncovku ve tvaru hrušky, či zvonu, která se nasazovala na ventil šikmo a byla jištěna jen přesahem těsnící gumy. Byla perfektní, ale při povodni 2002 jsem o ni přišel i s kompresorem. Nemáte někdo tip na něco chytřejšího, než jsou ty dvě koncovky na fotce? Díky.
Prílohy
DSC07637.JPG
Obrázok užívateľa
HonzaR
*****
*****
 
Príspevky: 310
Registrovaný: 23 Mar 2015, 08:54
Bydlisko: Praha
Motorka: Iná

Re: Koncovka hadice kompresoru

Poslaťod Richi » 16 Júl 2016, 10:20

Ja používam hustič s manometrom a koncovku s tým obojstranným ventilom.
https://www.vskprofi.cz/vsk-file/1510
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Koncovka hadice kompresoru

Poslaťod puccky1 » 17 Júl 2016, 12:03

HonzaR píše:Mám tyto dvě koncovky na ventilky viz foto. S ani jednou se nepracuje dobře. Kdysi jsem měl koncovku ve tvaru hrušky, či zvonu, která se nasazovala na ventil šikmo a byla jištěna jen přesahem těsnící gumy. Byla perfektní, ale při povodni 2002 jsem o ni přišel i s kompresorem. Nemáte někdo tip na něco chytřejšího, než jsou ty dvě koncovky na fotce? Díky.

Nechapem co by si od tych koncoviek chcel?
Ja mam tu co mas na obrazku na lavo a nemam ziadny problem
Ono ak mas s nou problem tak mas vadny kys ako sa uz aj mne stalo a nechcel drzat tak pri husteni pneumatik som musel drzat koncovku a tlacit na ventil
Potom som ju vymenil za novu a ziadny problem
Skus inu taku koncovku alebo od niekoho pozicat lebo inak si neviem vysvetlit v com je problem zecsa ti s nou zle robi
To co si spominal ty tu gumenu hrusku alebo tak nejak to som uz nevidel 20 rokov neviem ci sa to este vyraba

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Koncovka hadice kompresoru

Poslaťod jezdec74 » 17 Júl 2016, 12:07

Používám taky tu vlevo a spokojenost. Měl jsem taky různé typy, ale tato se mi osvědčila nejvíce.
Je však pravda, že jedna byla vadná od novoty, tak jsem ji vyhodil, koupil jinou a je klid.
Tu hrušku jsem už taky neviděl několik roků, ale taky to zrovna zázrak nebyl ;)
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná


Späť na Pneumatiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia