AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod puccky1 » 10 Jún 2018, 18:46

Femicko píše:Som chcel prist ako prekvapenie ... a nevyslo mi to :D
Sam si sa prekvapkal :-)

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod puccky1 » 10 Jún 2018, 18:49

Aj ja som uz doma zmokli sme hned za Martinom a celkom fajn ale kym som prisel do Zvolena tak som trocha aj uschol potom uz len zlahka kropilo
A ked som sa uz rozhodol ist domov tak som zas zmokol ale uz som doma v suchu a teplucku :)

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Zizi79 » 10 Jún 2018, 19:14

Ja som teraz dosiel ... cca 600km ritka ma boli, super sme sa zisli, pokecali, pospominali...
dnes na tajnaka dosli PUCCKY a RUDO... a SLAVO zo SB... takze 7 ks - samozrejme sme nefotili ako vzdy :-)
- Femicko akciu som zrusil uz vcera...skoda ze sisa nepozrel...

Dakujem vsetkym za ucast na zrusenej akcii, dufam ze aj nabuduce sa zadari zase nieco zrusit a stretnut sa... :-)
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Ruidos » 10 Jún 2018, 19:44

Dobre bolo, nabudúce prídem určite hladný :)
Mekky sa už ozval ? Nás búrka tesne mihla. Po ceste jedna buracka, to Strečno je zacarovane


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod peny » 10 Jún 2018, 19:48

nam prsalo skoro celu cestu :)
peny
*****
*****
 
Príspevky: 308
Registrovaný: 28 Okt 2016, 22:01
Motorka: Honda NC 700X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Meky » 11 Jún 2018, 05:52

Já též dojel v pohodě, mě déšť zastihl až u Rožnova, no, muselo tam předemnou pěkně pršet, těsně před Rožnovem byla částečně uzavřená cesta, voda se valila ze svahu a brala sebou bláto a kamení, hasiči to tam odklízeli. U Strečna jsme se dostali s Ruidosem též do kolony, těsně pod hradem Golfu upadlo zadní kolo, docela zdárně jsme to projeli. Jinak fajn posezení, koleno jsem s Nikem / náš pes / dojedli ráno na snídani. Jsem rád, že jsem se s váma setkal a poznal alespoň někoho nového. Tak snad zase někdy příště. ;)
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Meky » 11 Jún 2018, 20:33

Vladímíre, ke tvým příspěvkům v tomto tématu jsem se nechtěl vyjadřovat, ale každý to vidíme jak vidno jinak. Tady v podstatě nejde o nějaký motovýlet s nějakou procházkou, posezení u kávičky a zákusku někde na náměstí, nebo nějaké jídlo, halušky, knedle, guláš, každý si dá co chce, ale o setkání členů NC fóra. Nedávno, pokud jsem se dobře díval na počet členů, registrovaných jsem objevil cca 700 ? Kolik členů fóra znáš osobně, nebo při psaní příspěvku víš o koho se jedná, asi moc ne. I setkání třeba na haluškách se dá pojmout jako motovýlet a naplánovat si třeba nějakou zajímavost, procházku, návštěvu nějakého náměstí s kávičkou atp. Kdo to má dál, a není na nějakou pěší turistiku, pojme to jako projížďku na moto a jede. Já osobně také nejsem nějak moc na běhání někde v motohadrách, pokud to není nutné. Ani se nedivím, že někteří staří členové na toto fórum tak nějak zanevřeli, občas k tomu nemám také daleko, takže se ani moc nedivím. :cry:
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Zizi79 » 11 Jún 2018, 20:36

Ja som nezanevrel.. Ale nechápem ten nezáujem...

Odoslané z XT1635-02 pomocou Tapatalku
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Ruidos » 11 Jún 2018, 20:44

Neznackove stroje prídu radi ak budú pozvané .
Ja som rad že som Vás videl naživo.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Richi » 11 Jún 2018, 22:52

Zizi79 píše:Ja som nezanevrel.. Ale nechápem ten nezáujem...


Nezáujem? 7 kusov + 1 stratený? To je skvelá účasť!

Keď som naposledy pozýval na výjazd ja, boli sme traja. 8-)
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Meky » 12 Jún 2018, 05:48

Aha, to máš na mysli Richi ten váš výlet, kdy jste vyjížděli kolem oběda a jak jste již nestihli přijet na Zuberec, ještě k tomu jste jeli opačným směrem ? :o
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Zizi79 » 12 Jún 2018, 06:43

Richi, este v nedelu ráno sme boli traja, potom napisal Slavo ze sa pridá
- puccky a rudios prisli naslepo, femicko prisiel na salas hron takisto bez ohlasenia... :-), preto pisem ze ignore...
- mal som chut urobit nico v duchu STRANBERG u nas po vychode, nejake polsko alebo jahodna a dobsina... male akcie mali byt preverenim zaujmu...
- takze asi nie, ja chapem, teraz je kopec ineho moto programu, kazdy chce cestovat a byt s rodinou a ma kopec inych zaujmov (a ine motorky) - ja to respektujem
- ALE otvorenie sezony, zatvorenie sezony by sme mohli absolvovat spolu... PODLA MNA JE TO VELKA SKODA :-(
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Femicko » 12 Jún 2018, 07:57

Ja by som to tak bledo nevidel. Podla mna, nezalezi kolko sa ludi zide, ale aki ludia sa zidu, ci si maju co povedat a ci je dobra nalada. Moze sa stretnut 20 ludi a je to take rozpacite a mozu sa stretnut hoci len dvaja a bude to naramna sranda. Ja som sa zatial vzdy a vsade citil vyborne. To je ale asi tym, ze ja som nikdy nic velke neocakaval a tesim sa z kazdej malickosti potom ... to je take moje osobne nastavenie :D :D :D A jedno viem isto, nabuduce sa pozriem v den konania hocijakeho zrazu, ci sa nahodou nepresunulo miesto konania :D
Obrázok užívateľa
Femicko
*****
*****
 
Príspevky: 438
Registrovaný: 12 Júl 2015, 21:01
Bydlisko: Trencianska Tepla
Motorka: Honda NC 750X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Ruidos » 12 Jún 2018, 08:06

Tak tu je stále dobrá parta.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod keto » 12 Jún 2018, 12:30

Zizi79 píše:Richi, este v nedelu ráno sme boli traja, potom napisal Slavo ze sa pridá
- puccky a rudios prisli naslepo, femicko prisiel na salas hron takisto bez ohlasenia... :-), preto pisem ze ignore...
- mal som chut urobit nico v duchu STRANBERG u nas po vychode, nejake polsko alebo jahodna a dobsina... male akcie mali byt preverenim zaujmu...
- takze asi nie, ja chapem, teraz je kopec ineho moto programu, kazdy chce cestovat a byt s rodinou a ma kopec inych zaujmov (a ine motorky) - ja to respektujem
- ALE otvorenie sezony, zatvorenie sezony by sme mohli absolvovat spolu... PODLA MNA JE TO VELKA SKODA :-(

Podle mě je třeba dát s předstihem nástřel akce typu Štramberk, jelikož na Štramberku bylo vždy daleko více lidí, než na drobných akcích, jelikož větší akce, která je jen jednou za rok láká více. Koncipovat to jako akci všech členů NCfora a FB skupiny, bez ohledu na to, zda už někdo přešel na jiný stroj. Dát v kostce program a nechat lidi, ať se hlásí s účastí. Jinak se zájem lidí nedozvíš. Jak jsem dělal první a druhý ročník srazu NCéček, tak tam bylo nakonec vždy více lidí, než se čekalo, mnoho jich přijelo na poslední chvíli bez ohlášení, takže účast byla solidní :like: Pravda je, že Štramberk a Bumbálka je na tom lépe polohou, jelikož je to tak uprostřed Československa. Východ Slovenska může mnohé ze západu čech odradit pro velkou vzdálenost. Ne každý dává 500km a více za den ;)
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia