Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Pito » 12 Jún 2016, 20:24

Supi píše:No ja som sa aj snazil jazdit tak, aby som ta nestratil. :-) Ale ak by sme mali rovnake motorky a gumy, skor si myslim, ze by som mal ja problem sa ta drzat, pripadne ta nebrzdit.


Supi, tak to tak nabuduce urobme :like:

Ani mna nebavilo pozerat, ako ti to na rovinkach zrychluje :D :lol:

Ale samozrejme poklona, isiel si super :like:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Supi » 12 Jún 2016, 20:35

Richi píše: Podľa mňa ten pád nebol zavinený tým že by mu šmykla guma. Iste škrtal okrem stupačky aj kadečo iné (výfuk, stojan, ...) a zadné koleso sa mu odľahčilo.
...ale bola to paráda jazda. Klobúk dole páni


Neviem, moze byt. Skrtal tam stupacku, ktovie mozno chytil aj nieco, co neuhlo.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod puccky1 » 12 Jún 2016, 20:37

Ono to na videu velmo nevidno ani to co pisal Richi som si nevsimol velmo ale pocitovo cim bolo teplejsie tym sa mi viac smykali ale v podstate dostaval som najvacsie smyky v tejto zakrute kde som padol ale az na vyjazde ked som vonkajskom obiehal nejaky super sport a drzal som plny plyn aby som mu hned v zakrute ukazal ze som rychlejsi a nech ma pusti inak som nemal sancu na tej rovinke a zas som sa musel vlacit za nim
Ono tu som uz ozaj nestihal za Supim a ked ma pockal takm som zas zrychlil a rychlo som vletel do zakruty a bolo vystarane len som pocul ako vsetko skripe podomnou a neviem ci som este aj neubral a to bol moj koniec hold moja chyba
Ale nastastie sa tam islo len na dvojke tak som dobre dopadol a ani motorka nepadla s velkej vysky v podstate som ju hned zdvihol dal na travu skontroloval ci je vsetko ok a zas som sa zapojil za Supiho a este jedneho jazdca on stihol zatial jedno cele kolo a dojazdil som to este na plno i ked uz asi len dve kola alebo kolko to bolo do konca :-)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Supi » 12 Jún 2016, 20:42

tu jazdu, co si padol, tam boli dalsie 2 pady. Celkovo nejak vela jazdcov padalo. Nastastie vsetci v malych rychlostiach a nikomu sa nic nestalo.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod puccky1 » 12 Jún 2016, 20:42

Na pravej strane nie je velmo co chytit jedine tak vyfuk a tak nizko som az nebol ked si na to tak spatne spominam vosiel som tam rychlo a hned som vsetko chytal tak je dost mozne ze som ubral plyn neviem nepamatam si to ale vidim to ako jedinny dovod padu mal som tam dvojku a ta uz ma ako taku komoresiu a vlastne som si to koleso dal sam do smyku inak to nevidim
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Supi » 12 Jún 2016, 20:49

Koho by to zaujimalo, tu je este video natocene pekne v smere jazdy. Bola to moja prva jazda. Isiel som na trat prvy, tak az kym som nedobehol poslednych, je to dost nezazivne :)
Ale aspon clovek vidi trat.

https://youtu.be/4nANnwNJXpM

zatial je to na Youtube len v kvalite 360p. Predpokladam, ze tak za 30min, ked to Youtube spracuje sa tam objavi aj fullHD kvalita.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod puccky1 » 12 Jún 2016, 21:06

Heh ten prvy co si ho dobehol tak pekne zdrziaval ten aj mna potrapil potom tu druhu suzuki som dal aj ja lahko ale tento sa priecil nechcel ani mna pustit
Som si pri tom spomenul ako sme sa tri kola vlacili uz ani neviem aky to bol ss ale som ho aj vytrubil ale na rovinke stale tomu vytal a nemohol som ho predbehnut a ty si siel za mnou a stal na stupackach a chladil sa kym ho zdolam :lol: :like:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Supi » 12 Jún 2016, 21:15

no ten na tom supersporte isiel vykruteny ako paragraf a hodnu chvilu nas nechcel pustit pred seba. Najviac ma pobavilo, ako ho nahanal "exot" na stuploch a ja za tym exotom v stupackach :lol:
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Supi » 12 Jún 2016, 21:28

Pito píše:Supi, tak to tak nabuduce urobme :like:

Ani mna nebavilo pozerat, ako ti to na rovinkach zrychluje :D :lol:



Chvilu by som si musel zvykat na iny styl jazdy (ako s teleleverom), ale urcite by ma to bavilo. Jednu sezonu som sa s NCckou dobre vysantil na PK Babe :)
Na DS okruhu by mi na rovinkach chybal vykon, ked uz som zvyknuty na silnejsiu motorku, ale inac v zakrutach by to bola urcite dostatocna zabava.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Pito » 12 Jún 2016, 21:36

Ale tak zase takyto okruh je o zatackach a nie rychlostiach na rovinke 8-)

Takze ziadne vyhovorky, nabudúce ťa cakame na nc :D

A hneď mám dušu na mieste, ved si ma nedal o kolo, proste si ma iba predbehol :D :lol:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Supi » 12 Jún 2016, 21:43

Puccky tu je kusok pouzitelneho videa ako sme isli za ty supersportom. V tom istom vyjazde ako si padol ti aj teraz dobre smykli kolesa :)

https://youtu.be/9bAWIuBtNuw

Kameru som mal na hrudi. Zdalo sa mi, ze takto vzniknu zaujimave zabery (hlavne po tom, ako som dal dole plexi). Musel by som ist vsak kochackovo. Lebo takto vidno iba rajdy. Vtedy ked riaditka nie su v zabere, tak som stal v stupackach.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Floyd » 13 Jún 2016, 00:44

Pito píše:Supi, vôbec nevadí, tisicere diky, pozerá sa na to pekne, az nato, ze to vyzerá ako by išli 20 :D :lol:


15-minútové časy sa celkom striktne dodržiavali, takže sa dala "objektívne" zmerať približná rýchlosť za hodinu. Aj som na to myslel, ale bol som tak vzrušený, že som zabudol. Vie niekto, koľko najazdil za túto dobu ? Bavil som sa počas prestávky s Pucckym a vravel, že cca 30 km/15 min. To sa mi ale vôbec nezdá, lebo by išiel priemer 120 km/hod., čo sa mi zdá moc, hoci jazdil ako ďábel.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod Richi » 13 Jún 2016, 04:52

Supi píše:no ten na tom supersporte isiel vykruteny ako paragraf a hodnu chvilu nas nechcel pustit pred seba. Najviac ma pobavilo, ako ho nahanal "exot" na stuploch a ja za tym exotom v stupackach :lol:

:lol: :like: :lol:
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod puccky1 » 13 Jún 2016, 05:02

Floyd bavili sme sa o tom na obed takze sme mali za sebou 30 minut jazd dve jazdy do obeda
Ja som mal najazdene celkom 70 km ked poslednu jazdu nas zrusili po dvoch kolach ked padli prve kvapky na trat a ja som sa potom uz vybral hned domov

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Motokarovy okruh - Dunajska Streda (11.6.2016)

Poslaťod puccky1 » 13 Jún 2016, 05:10

Supi píše:Puccky tu je kusok pouzitelneho videa ako sme isli za ty supersportom. V tom istom vyjazde ako si padol ti aj teraz dobre smykli kolesa :)

https://youtu.be/9bAWIuBtNuw

Kameru som mal na hrudi. Zdalo sa mi, ze takto vzniknu zaujimave zabery (hlavne po tom, ako som dal dole plexi). Musel by som ist vsak kochackovo. Lebo takto vidno iba rajdy. Vtedy ked riaditka nie su v zabere, tak som stal v stupackach.

Presne o tomto mieste som hovoril ze tu som chytal najvacsie smyky lebo za zakrutou uz bola rovinka a tam som nemal sancu predbiehat tak som chodieval vonkajskom pod plnym plynom na dvojke a takto som tam poskakoval

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia