Honda NC700X ABS-Pito

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod peny » 26 Aug 2017, 20:29

a Triumph ako dopadol?
peny
*****
*****
 
Príspevky: 308
Registrovaný: 28 Okt 2016, 22:01
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pito » 26 Aug 2017, 20:42

Nic moc... vzadu plasty polamane, vyfuk oskreny, nadrz preliacena a olejova vana prerazena... Je to opravitelne, geometria by chytena nemala byt vobec a pak pojde do sveta...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Puggy » 29 Aug 2017, 17:03

pepe píše:Podobným zlomovým procesem jsem si před časem prošel taky a tak dobře vím, očem tu je řeč. Jezdit na rychlé motorce pomalu, to není jen tak ;) . Dokud byl malý provoz a pokuty byly zanedbatelné, byla to sranda a ohromná zábava. Jenže dnes je situace úplně jiná a já stál před zásadním rozhodnutím. Vykašlat úplně jsem se na to nechtěl, tak jsem se to pokusil vyřešit NC čkem, motorkou, která svým charakterem motoru NENUTÍ jezdit rychle a v nízkých rychlostech si doslova libuje, což jsou, podle mě, její zásadní rozdíly proti ss. Člověk se ale nezmění a když je magor, tak je magor a občas prostě potřebuju "zatopit", takže jsem původní podvozek a brzdy nahradil trochu lepším a zatím to celkově funguje a nové NC "R" (Pito by možná řekl Rx :D ) se ukázalo býti mým úspěšným receptem na moje dilema :) . Přeju Ti Pito, aby Tvé CBF bylo Tvým úspěšným receptem zase na to Tvoje.


Pepino, lepšie by som to v živote nenapísal :like:
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Predchádzajúci

Späť na Vaše motocykle

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia