Boční kufry Shad

Boční kufry Shad

Poslaťod jantov » 17 Aug 2015, 16:43

Čau lidi. Mám dotaz na který jsem nikde nenašel odpověď. Mám NC750X rok 2015 koupenou s travel sadou se zadním kufrem Honda (shad). Zajímalo by mě jestli budou pasovat boční držáky na kufry SH 36 i se zadním nosičem honda (shad). Četl jsem zde že s GIVI to pasuje , ale s honda nevím. Dealer v Brně ( pan Bláha ) neví dělá jen givi .
jantov
**
**
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 26 Apr 2015, 18:13
Motorka: Honda NC 750X

Re: Boční kufry Shad

Poslaťod THeBaNDiT » 17 Aug 2015, 17:59

asi si to čítal v mojej téme o mojích kufroch... ;)

Môj známy tiež kúpil tohto roku NC so spomínanou travel sadou... ten kufor je od SHADu, len škoda, že držiak nie je originál SHAD, pretože pokiaľ viem (ak sa nemýlim), tak originál SHAD držiak by mal mať v sebe dierky na pripevnenie nosičov bočných kufrov, aby to bolo celkovo jednoduchšie a krajšie...

...nehovorím, že sa to nebude dať pod seba tak, ako som to ja spravil s mojim GIVI nosičom, ale ak by som ja bol v tvojej situácii, kúpil by som si originál SHAD nosič na ten SHAD/Honda kufor, veď i tak si ho dostal zdarma v rámci akcie... :) Kúpiš nosič na hlavný kufor a nosič bočných kufrov primontuješ naň. Teda pokiaľ dobre pamätám...
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: Boční kufry Shad

Poslaťod jantov » 17 Aug 2015, 18:53

Ano, to jsem cetl u tebe. Nechce se mi investovat do dalsiho nosice. To mi radili v Honde at koupim givi a nato dam bocni drzaky na givi. Myslel jsem ze by tobylo jednoduzsi a lacinejsi. Akorat nevim jestli to bude pasovat jak tobe.
To me teda prekvapilo ze origo shad nosic ma diry.
jantov
**
**
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 26 Apr 2015, 18:13
Motorka: Honda NC 750X


Späť na Vaše motocykle

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia