Výměna řetězovky

(reťazový set, čistenie, mazanie, šponovanie, ...)

Re: Výměna řetězovky

Poslaťod vladimir » 31 Okt 2021, 07:16

keto..
robím aj zlé rozhodnutia.. pôvodné gumy na motorke boli katastrofa.. triasli a pri malom náklone som išiel ako po hrbatom ľade.. kúpil som tvrdú cestnú gumu GT ale tiež v zákrute nedržali.. kúpil som ďalšiu cestnú.. že vraj tvrdá jednozmesová a mala by mať dlhú životnosť..
Tiger má zadnú gumu 150/70 - 17 to je úzka dotyková plocha s cestou a na pneumatike sa popáliš v lete.. guma je úplne mäkká takže celé zle.. potom už som prehľadával endurácke gumy a našiel som také ktoré sú vyrobené na ťažké endurá.. motorka má 14 000 a ja som kúpil už 3 pneumatiky..

keď skončilo leto chcel som späť dať tú GT ale stihol som to až teraz.. keď príde ďalšie leto obujem tú enduro.. takže sa mi kámoši smejú že mám letné a zimné gumy na motorku a prezúvam..
vladimir
Sponzori
Sponzori

Motorka: Honda NC 750S

Re: Výměna řetězovky

Poslaťod vladimir » 01 Nov 2021, 10:09

oprava rozety sa vydarila.. motorka ide krásne, žiadne vibrácie.. ale tá guma aj keď je teraz chladnejšie je ostuda.. ja vám tu všetko nepíšem čo občas postvárám.. ale aj na nepodarené gumy mám riešenie no keby ma zastavil policajt asi by sa škrabal za ušami a potom ja keby mi chcel zobrať techničák..
vladimir
Sponzori
Sponzori

Motorka: Honda NC 750S

Predchádzajúci

Späť na Sekundárny prevod

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť