kolenne deflektory na x-ko

Pravidlá fóra
Je to bezplatná občianska inzercia, poprosím firmy a podobne aby si tu z toho nerobili biznis.
Nespamujte do inzerátov, všetko toto bude zmazané.
Ďakujem, admin

Re: kolenne deflektory na x-ko

Poslaťod Pito » 19 Mar 2016, 12:41

Ja jazdu v kratasoch ozaj neplanujem skusat, cize tudy cesta nevede. Uvidim, ked to nahodim, sam som zvedavy ako moc to pomaha, avsak najprv to asi hodim do karbon folie :)
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: kolenne deflektory na x-ko

Poslaťod Meky » 13 Dec 2016, 17:07

Toto vlákno navštěvuji a sleduji již dlouho, ještě jsem ani nebyl členem tohoto fora, jen jako host. V každém případě bych chtěl smeknout klobouk, kdybych nějaký nosil před šikovností a ochotou Ondrise . Ty horní deflektory kolen vypadaly jak origo od Hondy. Škoda, že Ondriso ukončil výrobu, na druhou stranu se mu ani moc nedivím, ani nevím zda je ještě členem fora. Měl jsem také zájem o Ondrisovo horní deflektory, ale v té době již zřejmě ukončil činnost. Chtěl jsem objednat origo od Hondy, ale po přečtení vašich recenzí a zhlédnutí deflektoru v reálu, jsem usoudil, že by možná byly deflektory lepší, možná i účinější kdyby byly o fous širší. Tak jsem nakonec v loni přez zimu vytvořil za cca 300,- kč takovou náhražku koleních deflektorů které jsou přichyceny na padacích rámech, vypadá to jako by to byla jejich součast. Teď jsem objednal deflektory spodní, samozřejmě, neočekávám od nich nějaký zázrak, ale v dešti to může být lepší než bez nich a odklon vzduchu tam také může nějaký být.
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: kolenne deflektory na x-ko

Poslaťod tima » 13 Dec 2016, 17:54

V daždi výrazne pomôže predĺženie predného blatníka ... aspoň od Puigu určite áno, ostatné neviem.
Milujem motorky, milujem prírodu, a hlavne milujem svoju manželku ... a preto milujem, keď to môžem mať všetko naraz :)
HONDA NC750X DCT MATTE PEARL GLARE WHITE 2016 - moja snežienka
Obrázok užívateľa
tima
*****
*****
 
Príspevky: 431
Registrovaný: 28 Jún 2015, 19:18
Bydlisko: Zlate Moravce
Motorka: Honda NC 750X

Re: kolenne deflektory na x-ko

Poslaťod Pito » 13 Dec 2016, 22:04

Za seba po sezone poviem, ze rozdiel pred a po instalovani deflektorov som nepocitil. Avsak ako esteticky doplnok sa mi velmi pacia :like:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: kolenne deflektory na x-ko

Poslaťod eerl » 09 Jan 2017, 03:56

Tiez potvrdzujem, ze kolenne deflektory su na vyhodene peniaze.
Ked som sa motal v kratasoch po meste, tak som citil mierne zlepsenie vo fukani na kolenach, ale je to takmer zanedbatelne.
eerl
****
****
 
Príspevky: 130
Registrovaný: 07 Aug 2015, 09:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Re: kolenne deflektory na x-ko

Poslaťod Macek » 09 Jan 2017, 10:41

..já jsem velmi spokojeny.. hlavně za mokra mam nohy sušší.. tedy zepředu.. vítr sem osobně nikdy neřešil.. jizdu v kraťasech bych si nelajznul ani na kolobrndě.. ;)
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Predám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia