Honda NC 700s

Honda NC 700s

Poslaťod Gico123 » 20 Aug 2016, 22:41

Nazdar ludia. Chcel by som sa vás popýtať, ako majitelov týchto mašín odporúčili by ste mi kúpu ???
Docela sa mi páči, dokonca som sa už asi 2 krat vozil na kamosovej a oka. Na pocit sa zdala dobrá svižná a praktická.
Kúpili by ste si ju znova.
Gico123
**
**
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 20 Aug 2016, 22:14
Bydlisko: Fiesch CH / Trenčín SK
Motorka: Honda NC 700S

Re: Honda NC 700s

Poslaťod Ludo » 21 Aug 2016, 07:46

Určite.
Kúpil som ju (NC700s 2012, 14tis. km dovoz FR) pred sezónou. Najazdil som na nej cca 3000 km a som nad mieru spokojný. Na moju malú výšku je akurát . Má výborné jazdné vlastnosti, ochotne zatáča, dobrý ťah od spodných otáčok a aj slušné zrýchlenie a k tomu aj perfektnú spotrebu. Moja je od 3,0 ak sa nebláznim a do 3,7l ak to už tlačím. Na nezaplatenie je kufor za riadidlami k tomu mám 45l SHAD v zadu a lodný vak na uchytenie cez sieťku. /plne postačuje aj na stanovačku pri mori. Posed je vzpriamený a neunavuje na dlhých trasách. Dal som aj 300 km v kuse čo ti spotreba a obsah nádrže umožní pri šetrnej jazde aj 400km. Na dlhšie cesty som si objednal vyššie plexi Givi. Trošku to špatí na vzhľad ale mám menej mušiek na prilbe a na diaľnici so mnou vietor menej lomcuje. Trochu mi vadí vyššia váha cca 220kg. To hlavne pri otáčaní na malom priestore.
Tak moje zhrnutie. Určite ak si ju kúpiš neoľutuješ. Je to moderná spoľahlivá moto a nebudeš riešiť problémy ktoré majú staršie modeli.
Ludo.
Ludo
*
*
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 01 Jún 2016, 19:06
Motorka: Honda NC 700S

Re: Honda NC 700s

Poslaťod palobiro » 21 Aug 2016, 13:32

Mám ju síce iba jednu sezónu, ale som s ňou veľmi spokojný. Jediné, čo mi na nej vadí, je vyššia hmotnosť. Ak by som mal kupovať znova, tak by bola v hre KTM DUKE 200 alebo 390 - tie sú super ľahké, ale nemajú zase to, čo mne veľmi vyhovuje a to je : netreba často radiť (pohodová jazda) a ten kufor namiesto nádrže by mi už určite chýbal ....
Obrázok užívateľa
palobiro
**
**
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 27 Máj 2016, 13:17
Bydlisko: Ujlak alias Veľké Zálužie
Motorka: Honda NC 750S


Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia