Ako chuti trava

Ako chuti trava

Poslaťod Jarek » 09 Jún 2013, 15:41

Vcera som sa vybral na dlhsiu jazdu, vsetko prebiehalo idealne, trochu som zmokol, ale to k tomu patri. Motal som sa po dedinkach na strednom Slovensku v jednej z nich som sa dostal az na koniec asfaltovej cesty a napadla ma uzasna blbost, ist kusok dalej po polnej ceste, nakolko bolo po dazdi dopadol som tak ako som musel dopadnut, zacal ma predbiehat zadok, dakujem bohu, ze som isiel iba krokom a cesticka bola cela zatravnena. Motorku som do nej nezne polozil. Dobri ludia nastastie este ziju a okoloiduci dedincania mi ju pomohli zdvihnut, ale kedze debilovi (rozumej mne) stale nestacilo smykla sa mi noha a polozil som ju aj na druhu stranu, potom som sa uz z tej nestastnej cesty vymotal a teraz to najneuveritelnejsie, nic som neotrhol, nezlomil , neznicil a ja nemam ani skrabancek, fakt verim na anjelov straznych. A pomaucenie?? Mudry sa uci na chybach druhych a ja na svojich vlastnych. :-)
Jarek
**
**
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 08 Máj 2013, 20:13
Motorka: Honda NC 700S

Re: Ako chuti trava

Poslaťod puccky1 » 09 Jún 2013, 18:41

no to sa stava ked sa beha po trave na cestnych gumach :lol: ja som to tiez skusal ale rychlo som pochopil ze ee to to dobre nedopadne :D
nastastie bola sucha tak som len hodil cik pauzu a siel radsej na sfalt tam je ako doma ale strk a trava ne ne ne aj ked to ma oznacenie
ze Crossover alebo aj ze ON/OFF ON asi ze ides a OFF mozno aj spadnes :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4328
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Ako chuti trava

Poslaťod puccky1 » 09 Jún 2013, 18:47

Jarek a kde po strednom slovensku si sa motal? ani si sa u mna na kavu nezastavil :lol:
ja som obehol Stiavnicu ,Batovce,Sebechleby,Dudince a cez Pocuvadlo domov
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4328
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Ako chuti trava

Poslaťod Jarek » 10 Jún 2013, 09:20

jeej tak to bud rad ze som nepadol na teba v Stiavnici som bol aj ja, potom som sa neako domotkal cez Novu Banu do Velkej Lehoty a cez Zlate Moravce zablateny ako prasa domov. Urcite by som nebol vhodna najsteva na kavu, musel by si ma pustit do sprchy haha
Jarek
**
**
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 08 Máj 2013, 20:13
Motorka: Honda NC 700S

Re: Ako chuti trava

Poslaťod subzero » 10 Jún 2013, 19:42

Jarek píše:jeej tak to bud rad ze som nepadol na teba v Stiavnici som bol aj ja, potom som sa neako domotkal cez Novu Banu do Velkej Lehoty a cez Zlate Moravce zablateny ako prasa domov. Urcite by som nebol vhodna najsteva na kavu, musel by si ma pustit do sprchy haha


Ale no chlapy , ze pustit do sprchy .. a potom nech pucckyho pani Ti rovno poda uterak :lol:
No nahodou :idea:
subzero
***
***
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 21 Máj 2013, 20:51
Bydlisko: Košice - okolie
Motorka: Honda NC 750X

Re: Ako chuti trava

Poslaťod puccky1 » 10 Jún 2013, 20:15

ja nemam pani ja som sam sebe pan :lol:
a jednu sprchu mam aj v pivnici ktoru pouzivam ked pridem domov z roboty spinavy ako prasa tak nie je problem sa tam supnut
cely zadrbany od blata :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4328
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Ako chuti trava

Poslaťod dizzy » 10 Jún 2013, 22:31

no, tak v Štiavnici a v okolí sme sa v ten deň motali viacerí, ja taktiež, škoda, čo už...jazdil som so synom (spravil si vodičák A 1 a učí sa na 125-ke), a videl som odstavenú aj jednu bielu NC S pri Krupine, tak som k nej utekal v nádeji, že niekto z tohto fóra, ale mala maďarské EČ...
dizzy
***
***
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 07 Feb 2013, 21:47
Bydlisko: Banská Bystrica + Košice
Motorka: Honda NC 700X

Re: Ako chuti trava

Poslaťod pablo1174 » 09 Aug 2013, 08:59

v Krupine sa na bielej NC700X motam aj ja :) a aj v okoli Stiavnice, takze na mna tam tiez mozete niekto natrafit, pripadne mozme dat zraz :)
Obrázok užívateľa
pablo1174
*
*
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 17 Jún 2013, 18:24
Motorka: Honda NC 700X


Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia