Kto ma chut prevziat forum???

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Luther » 30 Nov 2015, 02:59

Samozřejmě panstvo že i já přispěji svoji troškou do mlýna, nebojte!! ;-)
Obrázok užívateľa
Luther
*****
*****
 
Príspevky: 421
Registrovaný: 17 Máj 2013, 18:05
Bydlisko: Návsí, CZ
Motorka: Honda NC 700S

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 30 Nov 2015, 12:16

Supiho napad sa mi paci. Na zaklade jeho som vytvoril nove pole v profile, kde sa bude zapisovat datum a ciastka ktorou ste prispeli. Bude trvat rok. Momentalne poslali dvaja, Supi a Pito, obaja po 5€. Mozu si to vsimnut vo svojich profiloch.
Od noveho roka sa vsetky doterajsie sponzorstva vymazu, pojde sa od znova nech je v tom prehlad. Ak by sa to niekoho dotklo treba mi napisat.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Macek » 30 Nov 2015, 20:15

..ok.. jsem za.. takže od nového roku.. :like:
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Supi » 30 Nov 2015, 22:37

Trochu naivne som si myslel, ze ked nas je na fore 382 a ked da co i len 10-tina maly prispevok, tak sa forum v pohode zaplati. Teraz vidim, ze je len 17 ludi, ktori prispeli. A ktovie kedy.

"Momentalne poslali dvaja..." - to znamena, ze tento rok? Hm, z 10 EUR sa forum nezaplati. Tak sa nebojte a prispejte :-) Trochou teraz, trochou buduci rok... a forum bude fungovat dalej. :like:
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Macek » 30 Nov 2015, 22:46

..Supi já nemám problém přispět.. jen se teda blbě ptám.. je prosinec.. pošlu prachy teď na ještě letos?.. nebo na rok 2016? proto jsem psal, že od nového roku teda přispěju.. myslím že více lidí to chápe jako já a chystá se přispět prostě na rok 2016.. admin psal, že na letos tam ještě je esli sem to dobře četl.. jde sice o houno ale ty vaše nálepky - cenovky se mi moc nelíbí.. nechcu vědět kolik kdo dal a ani mít nominální hodnotu pod fotkou jak známka s prezidentem.. ;) prachy dám a dám je na rok 2016 a inkonginkton.. možno?..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Zizi79 » 30 Nov 2015, 22:57

Ja sa nehanbím za 5 €... Nehanbíl by som sa ani za 1€... Je to celé len o ochote a to stačí... Ked sa nenazbiera dosť peňazí doplatim rozdiel... Ale aktívnych je nás zo 20 tj každý po 5€ ročne a pohoda.... Toľko názor z vychodu...

Odoslané z E5823 pomocou Tapatalku
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Zizi79 » 30 Nov 2015, 23:00

Ak by ze sa prasule nedaj bože zvýšili... Navrhujem nakup halusiek.... V Terchovej....

To my na východe míňame peniaze co sme ešte nevybrali u nás taka obyčaj...

Odoslané z E5823 pomocou Tapatalku
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Supi » 01 Dec 2015, 00:07

cenovky - tiez by som bol radsej ak by boli prispevky anonymne. Ak da niekto 1 € alebo 10€ alebo nic je mi jedno. Hlavne nech sa vyzbiera suma na zaplatenie fora.
"Nalepky - SPONZOR" - system je nastaveny tak, snazil som sa najst najlahsie riesenie v ramci tohto nastavenia.

Iny sposob riesenia - niekde na viditelnom mieste by sa zobrazovala suma, ktoru treba vyzbierat na chod fora. Vedla tejto sumy by bolo cislo uctu a odkaz na Paypal. Zaroven by tam bol zobrazeny termin, do kedy treba danu sumu vyzbierat. Ak by sa nevyzbierala, forum zanika.
Ja som to teraz pochopil tak, ze treba 50€ do konca roka, aby sa zaplatilo forum na dalsi rok.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Floyd » 01 Dec 2015, 00:20

Chlapci, to Vás zabije posraných 10 € ročne ? O čom diskutujete ? Však poniektorí tu chodia takmer každý deň a stále svietia na modro. Nestojí Vám suma 0,027 € na deň za to, že sme vlastne takto celý rok spolu, srandujeme, diskutujeme, navrhujeme zrazy a myslím, že mnohým modrým toto krásne fórum pomohlo vyriešiť aj niektoré technické problémy s NC-čkami, doplnkami, niekedy fakt odbornými radami ...
A hlavne - sme už pomaly ako jedna rodina, čo by sa bez fóra ťažko dosiahlo.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 01 Dec 2015, 05:30

Ak vas moja uprava vo fore pridanim datumu a sumy v profile uraza, serie a pod neni problem to zrusit. Je to vzdy len na dohode. Treba sa len vyjadrit. Bol to len moj napad, ak je zly, zrusime to. Islo my len o to, aby sa zas nahodou nenasiel nejaky rejpal ze sa nedajboze obohacujem na ukor vyzbieranych prachov, ze si tu s toho robim bizns a pod., lebo ten novy V-Strom co mi stoji v garazi je urcite z prachov z fora :lol:

A tych 50€ je na r. 2016, len faktura chodi s predstihom, preto som to zacal riesit uz teraz, pre istotu. Ci je vlastne zaujem o zachovanie. Ti co to poznaju vedia, ze hlavne domenu treba zaplatit v dostatocnom predstihu aby vam nezanika. (na spresnenie, domena konci 9.1 a hosting 1.10)

A posledna vec, mozem to spravit jak pise Supi, len este musim dojst na to ako.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 01 Dec 2015, 10:23

Zizi a Alesko diky.

Zatial budem dakovat tu
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Floyd » 01 Dec 2015, 11:06

Janko a nedalo by sa to približne takto ?:
Tí, čo nechcú prispieť by sa mohli prihlásiť trebárs 20-krát
Tí, čo prispejú 5,00 € by sa mohli prihlásiť trebárs 200-krát
Tí, čo prispejú 10,00 € by sa mohli prihlasovať neobmedzene
Tí, čo prispejú 10,00 € a viac by svietili ako sponzori
Ak by sa našli špekulanti, ktorí sa neodhlásia, tak systém by ich automaticky trebárs za hodinu odhlásil.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Zizi79 » 01 Dec 2015, 11:16

Floyd píše:Janko a nedalo by sa to približne takto ?:
Tí, čo nechcú prispieť by sa mohli prihlásiť trebárs 20-krát
Tí, čo prispejú 5,00 € by sa mohli prihlásiť trebárs 200-krát
Tí, čo prispejú 10,00 € by sa mohli prihlasovať neobmedzene
Ak by sa našli špekulanti, ktorí sa neodhlásia, tak systém by ich automaticky trebárs za hodinu odhlásil.

Aspoň za mňa Floyd nesúhlasím... Ono to tu zomrie, myslím si že sa tu nájde dosť ľudí ktorý ročne pošlú 5 tku...
Takto limitovat ľudí to nieje cesta...
Takze teraz ma ukrizujze...

Odoslané z E5823 pomocou Tapatalku
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 01 Dec 2015, 11:22

Zizi, nikto ta neukrizuje. Je to forum, kazdy ma pravo si sem napisat svoj nazor, navrh na upravu a pod. Potom je to uz len na dohode ako to cele spiskame, a hlavne ci to tak dokazem aj ja spravit. Hlavne som rad, ze to riesime v tomto rocnom obdobi ked je motorkarsky utlm (samozrejme ladovych medvedov sa to netyka :lol: ). Riesit toto cez sezonu by asi nebolo to prave orechove.
Takze, sem z nazormi, aj tak si neni o com moc pisat :lol: kde neratam jeziska :lol: Akurat Floydovi niekedy neni moc dobre oponovat. Jeho slovne spojenie "prijebem ti" mi od posledneho zrazu furt rezonuje v usiach :lol:

A posledna vec, ako myslienka "nejakej vyhody" pre prispievatelov je dobra. Len mozno treba dojst na to ako to cele spravit aby to ako pisal zizi neodradilo popripade neurazilo ostatnych. Inak by tu asi fakt "skapal pes" a to asi nikto z nas nechce.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Floyd » 01 Dec 2015, 11:31

Zizi, prečo by to skapalo ? Kto má záujem, tak za 5,00 € mu to na deň vyjde 0,01 € a ak prekročí limit, jednoducho
si doplatí. Podľa mňa treba zvoliť práveže jasné pravidlá, aby fórum fungovalo.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia