Jazdy na motokarovom okruhu v Dlhej - 9.7.2017

Jazdy na motokarovom okruhu v Dlhej - 9.7.2017

Poslaťod Supi » 18 Máj 2017, 13:38

Niektori ste mozno dostali, niektori nie... tak sem postnem mail od Filipa Kalku, organizatora jazd na motokarovom okruhu v Dlhej:

Zdravím vás priatelia,
vyznávači dobrého a pohodového pojazdenia na uzavretom malom okruhu. Už nejaký čas tu máme postavený nový gokartový okruh, o ktorom sme vám niečo napísali a párkrát sme ho už aj okúsili.

http://fullgas.sk/sk/clanky/sport/trate ... marca-2017

Video z dráhy:

Viacerí sa dotazujete na voľné jazdy, podobné alebo rovnaké, ako sa robili s Romotom v Dunajskej Strede. Samozrejme sme to už od prvých návštev konzultovali s prevádzkovateľom a teraz sme konečne doriešili všetky podmienky aj s majiteľom. Dráha je v podstate nad očakávania využitá, a tak vyzerá aj kalendár obsadenosti. S tým súvisí, samozrejme, aj naša vyjednávacia pozícia a hlavne cena za prenájom.

Ak sa dohodneme na celodennom prenájme dráhy privátne len pre našu akciu, treba splniť určité podmienky.
Cena za celodenné jazdenie za jazdca je 40 €, ktorá musí byť zaplatená minimálne 14 dní vopred (na účet, príp. v hotovosti), minimálny počet jazdcov je 40.

Jazdenie sa koná za každého počasia a platba je vratná len v prípade, že akciu zrušíme z dôvodu nedostatku účastníkov, alebo problémom na strane prenajímateľa. Je to oproti cene v DS o vyše desať eur viac, ale bohužiaľ, také sú podmienky. V tejto cene nám je k dispozícii novučký, už celkom nagumovaný asfalt, toalety, sprcha, krytá terasa a bufet s teplou stravou. Čo sa týka hlučnosti výfukov, podmienky sú rovnaké ako v Dunajskej Strede, to znamená, že motorky s laďákmi môžu ísť na dráhu len s namontovaným DB killerom.
Termín voľných jázd sme stanovili na nedeľu 9.júla 2017 s možnosťou jazdiť od 9:00 až do večera. Ak máte o jazdy vážny záujem, napíšte nám mail a podľa počtu záujemcov zverejníme článok s registráciou a platobnými detailmi.

S pozdravom,
Filip Kalka

0948004300
kalka@fullgas.sk
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Jazdy na motokarovom okruhu v Dlhej - 9.7.2017

Poslaťod Supi » 18 Máj 2017, 13:57

Ja este neviem, ci tu budem 9.7., takze zatial sa nehlasim.

40E je dost vela. Na druhej strane, ak bude draha vhodna pre motorky*, tak tych 40E si myslim je dobra investicia. Za jeden den jazdenia sa da velmi zdokonalit. Ja som z jazd v Dunajskej Strede cerpal celu sezonu. Na ceste som bol istejsi, lepsie som ovladal motorku.

*na toto som fakt zvedavy. Z toho videa sa mi zda, ze su tam prilis dlhe rovinky a par velmi prudkych zakrut. :?
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Jazdy na motokarovom okruhu v Dlhej - 9.7.2017

Poslaťod Pito » 18 Máj 2017, 14:13

Supino, 40€ dost vela... pozri sa na to tak, je to cena za 2x30min jazdy na velkom okruhu (slovač, brno,..). Tu mas uplne novu drahu, cely den, spolu s ozaj slusnym vybavenim, ved v DS sa nebolo ani kde slušne vyčúrať :D

Ja sa len dost strachujem o tu pozdlznu stredovu ciaru. Na druhej strane, kamos co jazdil aj v DS (cistou nahodou na triumphovi street triple) si tuto trat po vyskusani nesmierne pochvaloval po pociatocnych skeptickych myslienkach. Vraj nie je problem ani ten had v strede .

Cize za vyskusanie to podla mna rozhodne stoji a zdielam tvoj nazor-DS mi tiez dala velmi vela do jazdy v realnom svete. Preto som sa rozhodol zavitat pocas sezony aj na velke okruhy.
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Jazdy na motokarovom okruhu v Dlhej - 9.7.2017

Poslaťod Pito » 18 Máj 2017, 14:26

Inak ja by som isiel, prida sa ku mne niekto? Mohli by sme potom napisat jeden mail s poctom ludi od nas...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná


Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 16 hostia