Honda NC700X ABS-Pito

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pavel » 02 Apr 2016, 19:07

Mě domácí borůvkové knedle celkem chutnají, ale tyhle byly takové vlažné, měně borůvek, velmi hodně cukru, snědl jsem tři a byl plný, čtvrtý jsem daroval. Nejsem vyloženě masový typ, asi tak z každého něco i zeleninu mám rád, tak příště si dáš.
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod jezdec74 » 02 Apr 2016, 19:40

Pito, koukám, že Ty už letošní sezonu ani nestihneš ;) , soudím dle Tvojí fotky.
No nic, tak se třeba uvidíme příští rok :lol:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod puccky1 » 02 Apr 2016, 20:01

Pito a teda aka bola pricina uniku tej kvapaliny niekde predsa musela tiect ked si mal mokry motor ci?
A povies nam cislo tej mierky ? nejak ho neviem porecitat ;)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4330
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Juanito » 02 Apr 2016, 20:32

Pito píše:Dnesny cely den som riesil servis NC-cka, robil ventily a kontroloval chladiaci system. Chcel som najst pricinu toho kolapsu-teda preco bola chladiaca vsade po motore, len nie tam, kde mala byt. Nic som nevidel poskodene, tak som nalial novu, urcenu do moto a odvzdusnil som! To je mozny dovod, preco mi to od minulej vymeny utieklo von, aj ked zvlastne ze az teraz. Velmi ma mrzi, ze som s vami nemohol byt, no je to tak lepsie, bolo by zle pre NC, doslova som to riesil v hodine dvanastej. V systeme bolo minimum vody... Ale v duchu som bol s vami, dufam ze ste to citili :D . Snad uz nabuduce mi vsetko vyjde, strasne som sa totiz na knedliky tesil :(

Citili Pitko, citili. Ja osobne teda som to citil, ked som na Kohutke platil a Floyd mi ta pripomenul :D
Juanito
*******
*******
 
Príspevky: 828
Registrovaný: 03 Jan 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pito » 02 Apr 2016, 21:51

Uz je vsetko zlozene a odskusane ;)

Mierku som mal 0,02, ale aj 0,10. Kombinoval som ich, ale tie spravne boli 0,17 a 0,28 8-)

Puccky, vyrazalo to asi z troch miest a domnievam sa, ze to bolo kvoli neodvzdusnenemu systemu z minula. Inak si to ozaj neviem vysvetlit, uvidime, ci to bude robit aj teraz. Preto som sa minule pytal na odvzdusnovanie a ty ze je to chujovina... Zrejme to az taka nebola...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod puccky1 » 02 Apr 2016, 22:31

Pito myslel som konkretnu co bola na foto nevedel som definovat ci je na nej napisane 025 alebo 030 aspon tak sa mi to zdalo
Inak ty mas osobne tie mierky alebo pozicane?
Ja som mal pozicane ale nebolo na nej 0,02 myslim ze najmenej bola hodnota 0,05
Ked som chcel v obchode kupit znackove co si jemnejsie odstupnovane tak mi zabila ze 55 € no tak som nakoniec nic nekupil
Na nete som v tedy nasiel aj lacnejsie len neviem aka znacka ci by boli vobec spolahlive
Pito to odzvdusnenie sa mi nezda co to ma spolocne s vyrazanim kapaliny ?
Skor by som povedal ze si slabo dotiahol hadice ked sa zohriali
Ja som iba nalial navrcal ked bola zohriata tak dotiahol este raz ked boli hadice makke a potom tusim po jazde este dolial deci destilky
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4330
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pito » 03 Apr 2016, 08:34

55e? To ta chceli niekde poriadne osklbat :D Ja mam kinex, dostanes to snad v kazdom shope s naradim. Cena 5e, zacinaju mierky od 0,02. Na obrazku su dve vlozene, musis vzdy dva platky kombinovat. Teda na vyfuk ako vidis obrazok je 0,2 a 0,08. Link mas tu:

http://eshop.kinexczslovakia.sk/120-mie ... -02mm.html

Ja som tiez dlhsie zhanal tie mierky, kedze doma mam na auto, ktore stupaju po 0,05 a potreboval som absolutne presne hodnoty.

Odvzdusnenie sa robi tak, ze nechas otvoreny system-teda otvor na radiatore, nastartujes a par krat pridas. Bolo zjavne, ze este dost vzduchu sa vytlacilo. Potom doplnis po okraj. Toto som minule neurobil a zrejme v systeme ostala vzduchova bublina a privysoky tlak. Ak to teraz uz moto neurobi, tak to bolo tym zapricinene. A to som minule vylial chladiacu iba z radiatora, nie z celeho systemu...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod puccky1 » 03 Apr 2016, 08:43

Pito na nete som nasiel aj ja lacne po 5 € len som chcel mat istotu ze budu aj presne kedze dnes sa na nete predava kadeco v kadejakej kvalite
Co sa tyka odvzdusnenia ty si ako mohol robit mechanika ked si nenechal otvoreny radiator ???
Urobil si zakladnu chybu vzdy tam ostane nejaky vzduch treba to viac krat podolievat
Ale neboj najlepsie sa uci na svojich chybach uz si to zapamatas aj ja si to takto najskor zapamatam :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4330
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pito » 03 Apr 2016, 08:49

Kinex je overena ceska kvalita :like:

Mas tam klasicky vzduchovy prepad, tak som to nakoniec uzavrel tak, ze si vzduch odvedie system sam. Ale chyba lafky evidentne. To doliatie je samozrejmost...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Puggy » 03 Apr 2016, 17:54

Piťko, pletieš "dvenatri", Kinex je odjakživa overená slovenská značka (sídlo Bytča). Nechcem tým zatracovať kvalitu výrobkov našich českých kamarátov (ale somariny sa tiež nedajú počúvať donekonečne - a to si ich tu už napísal neúrekom) :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod puccky1 » 03 Apr 2016, 17:57

Tiez som pozeral ze sidlo maju v Bytci ale nejak som to neriesil hlavne ze to nie je made in china

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4330
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pito » 03 Apr 2016, 18:13

Puggy píše:Piťko, pletieš "dvenatri", Kinex je odjakživa overená slovenská značka (sídlo Bytča). Nechcem tým zatracovať kvalitu výrobkov našich českých kamarátov (ale somariny sa tiež nedajú počúvať donekonečne - a to si ich tu už napísal neúrekom) :lol: :lol: :lol:


Hlboko sa ti ospravedlnujem, riesil som este nieco ine a podaril sa mi takyto ohromny omyl napachat. Prepac. Ano, samozrejme Kinex je SLOVENSKA firma... Ako keby na to nejako extra zalezalo, ze.... ;)
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod puccky1 » 03 Apr 2016, 18:39

Ceska Slovenska ved to je v podstate jedno je to stale dobre
Dnes som troska googlil a nic dobre som nenasiel
Chcel som take co su jemnejsie odstupnovane ale ani tie co si ty poslal odkaz nie su zle

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4330
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Pito » 03 Apr 2016, 19:05

Puccky, ja som to toho casu tiez dlho hladal a lepsie som nenasiel. Presiel som aj ine moto fora. Tam som nasiel odporucanie na tieto. A za tu cenu nie je o com.
Akurat 0,02 je ozaj ako papier, ale su odstupnovane tak, ze tu ani pouzit nepotrebujes, vyskladas si to z ostatnych. A kvalita dobra, nastavoval som uz s tym teraz a bez najmensieho problemu. Zaverom mi ostava iba povedat,... ODPORUCAM :like: :lol:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Honda NC700X ABS-Pito

Poslaťod Puggy » 03 Apr 2016, 19:43

puccky1 píše:Ceska Slovenska ved to je v podstate jedno je to stale dobre
Dnes som troska googlil a nic dobre som nenasiel
Chcel som take co su jemnejsie odstupnovane ale ani tie co si ty poslal odkaz nie su zle

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku


Peťo, keď pôjdeš v Kinexe do firemnej predajne nájdeš mierky za 5,- ale aj za 70,- eur, záleží iba na tvojich požiadavkach
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše motocykle

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia